O značce Canyon

Vždy mladý a trendy

Canyon je značka stylových a zároveň cenově dostupných gadgetů, doplňků a nositelných předmětů. Značka Canyon vznikla v Nizozemsku v roce 2003 a cení si svobody sebevyjádření a vysokých evropských standardů kvality. Naše výrobky se prodávají ve 26 zemích po celém světě.

Canyon přináší optimistickou náladu, živé trendy barvy a trochu provokativní kreativity. Naše výrobky jsou vyvinuty pro mladé lidi, všechny, kteří ctí inteligentní spotřebu a zároveň usilují o vše nové.

Canyon – můžete!

Můžete být, kým chcete, bez ohledu na typ postavy, barvu pleti nebo sexualitu.

Jste víc cool než značky, které používáte.

  • Můžete být sami sebou, aniž byste se snažili zapůsobit na ostatní!
  • Můžete se přidat k uvědomělým spotřebitelům!
  • Můžete zapomenout na zažité tělesné standardy – vaše tělo je vaše věc!
  • Můžete se starat o životní prostředí a žít ekologicky!

Změňte tento svět k lepšímu – vaše kreativita, vaše příběhy, váš ekologický postoj, tolerance, lidskost, vaše touha pomáhat a sdílet, vaše chytrá spotřeba jsou vaším příspěvkem tomuto světu.

Canyon – Ekologický životní styl

Dodržujeme nejpřísnější harmonizované ekologické normy EU. Obaly Canyon jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a vyhýbají se plastovým součástem.

Společnost Canyon podporuje mladé lidi, aby žili ohleduplným životním stylem, trávili svůj čas a energii na pomoc Zemi, lidem a okolním živým bytostem.

Kvalita nade vše

Vývojové centrum společnosti Canyon dodržuje přísné postupy kontroly kvality. Každý výrobek je testován na několika úrovních – kvalita, životnost ekologické normy, ochrana uživatelských dat, balení a další.

Náš tým uživatelské podpory zodpoví všechny vaše dotazy na uživatelském portálu. Záruční politika společnosti Canyon odpovídá všem potřebným požadavkům všech zemí.