Canyon zhodnotil výroční výsledky prodeje a odhalil plány na spuštění produktů Smart Home

canyon meeting

Kyjev, září 2016. Centrální tým společnosti Canyon hostil dvě setkání marketingových a obchodních specialist. První meeting se konal ve dnech 5. až 6. září pro produktové manažery východoevropských temí (Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Chorvatsko, Česká republika, Slovensko) a Velké Británie. Druhé setkání pro zástupce ze zemí CIS se konalo 15. až 16. září.

Účastníci porovnali výsledky značky Canoyn v letech 2015 a 2016, zhodnotili nové produkty a schválili strategii pro následující rok.

Mezi největší úspěchy společnosti Canyon ve všech zmíněných zemích patří úspěšné prodeje myší (přes 1 milion prodaných kusů za rok) a klávesnic (za posledních 8 měsíců se jich prodalo vice než za roky 2013 a 2014) a také dosažení 15% podílu na trhu záložniích nabíječek v Rusku. Další splněnou metou společnosti je uvedení nové produktové řady alkalických baterií Canyon NGR.

Součástí strategie značky Canyon pro další rok je zamýšlený růst kategorií sluchátek, headset, PC příslušenství (myši) a záložních nabíječek. Canyon tým se rovněž zaměří na nová LED svítidla pod značkou Canyon LED díky výraznému vzestupu tohoho produktového segment ve všech zemích.

Největší novinkou v krátkodobém horizontu se však stane uvedení nové podznačky Canyon Smart, plné řady produktů a řešení pro inteligentní domovy (Smart Home). Bližší informace budou brzy následnovat.

Maksym Nabok Canyon
Maksym Nabok, Business Development Director společnosti Canyon,
vede prodejní školení pro PLSM.

Účastníci setkání se dočkali také školení v prodejích a prezentacích produtů, prodiskutovali současné digitální trendy a způsobu jejich implementace v marketingové strategii společnosti Canyon.

V reakci na nové výzvy na trhu pokračuje tým Canyon ve vývoji značky směrem k vysoce kvalitním produktům za příznivé ceny.